לוגו של חברת קארבייאר

יש לכם רכב למכירה? התקשרו לקבלת הצעת מחיר משתלמת

זכרון דברים למכירת רכב

הגיע הרגע שבו אתם מוכרים/קונים רכב – דבר ראשון מזל טוב! יחד עם זאת יש הרבה ממליצים לבצע זיכרון דברים לפני המכירה/קניייה של הרכב.

*הזכרון דברים משמש גם כזכרון דברים לקניית רכב

מה צריך להביא לצורך זיכרון דברים למכירת רכב?

1. תעודת זהות של "הקונה והמוכר".

2. רישיון נהיגה של שני הצדדים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 050-800-4008

מה זה זיכרון דברים למכירת רכב?

זיכרון דברים למכירת רכב הוא הסכם שעושים שני צדדי העסקה – הקונה והמוכר לאחר שהגיעו להסכמה על מחיר הרכב, לפני כניסתו של הרכב למוסך לצורך בדיקה וזיהוי תקלות.
הצדדים מראים נכונות לביצוע העסקה, אך מיכוון שעדיין צריך לבדוק את הליקויים ברכב (במידה ויש) הצדדים מעלים על הכתב (חוזה) את מהות העסקה.

זיכרון דברים למכירת רכב הוא חוזה לכל דבר?

במקרים מסויימים כן, זיכרון דברים עשוי לשמש חוזה למכירת הרכב, לכן חשוב מאוד לשים לב לכל מה שכתוב בו ולא למהר לחתום עליו, שכן חתימה עליו ועל הפרמטרים שכתובים בו יכולים לשמש כחוזה למקרה של בעיות עתידיות.
שימו לב להיות עיירנים ולחתום רק במידת הצורך!

*כל הכתוב במאמר (כולל זיכרון דברים רכב) מהווה המלצה בלבד ורצוי להתייעץ עם עורך דין/בעל ידע, ניסיון והסמכה בתחום בכדי להבטיח שהתהליך יעבור בצורה הטובה ביותר.

*חברת carbuyer לא תישא בכל אחריות לכל המלצה/הדרכה שכתובה על זיכרון דברים לרכב ובאופן כללי – שכן הכל לצורך ידע והעשרת הגולשים באתר.

אודות חברת CarBuyer

חברת CarBuyer הינה חברה מובילה בשירות – קניית רכבים לפירוק,  עם למעלה מ12 שנות ניסיון והמון לקוחות מרוצים, אנו גאים להיות הבחירה הראשונה בתחום פירוק הרכבים בארץ.

לוגו חברת carbuyer

מה היה לנו עד עכשיו?

התחייבות למחיר הוגן ומשתלם

אתם כבר כאן.. לקבלת הצעת מחיר עבור מכירת הרכב התקשרו!

שלח הודעה
1
היי כאן הווצאפ של חברת CarBuyer!
יש לך שאלה על פירוק רכבים?
נשמח לענות :)
Call Now Button